Losion nakon depilacije bez ulja ItalWax - 500ml

 1.437,00 RSD 
1.150,00 RSD

Prosečna ocena: 5

Na stanju

Šifra: 34031

  • -20% Losion nakon depilacije bez ulja ItalWax - 500ml Losion nakon depilacije bez ulja ItalWax - 500ml

Prosečna ocena: 5

Na stanju

Šifra: 34031

Losion nakon depilacije bez ulja ItalWax - 250ml Losion nakon depilacije bez ulja ItalWax - 500ml

ItalWax losion lako uklanja ostatke voska sa kože i ne čini je lepljivom. Lako se apsorbuje i ne ostavlja površinu uljanom. Pakovanje od 500 ml.


Brend: ItalWax
Tip proizvoda: Losion
Namena: Posle depilacije
Pakovanje: 500 ml

ItalWxa losion lako uklanja ostatke voska sa kože i ne čini je lepljivom. Ima sva svojstva uljanog losiona - lako uklanja vosak nakon depilacije, brzo se apsorbuje i ne ostavlja uljani film na koži. Dostupan je i u pakovanju od 250 ml.

Losion se stavlja na kožu posle depilacije.

Isododecane, Ethoxydiglycol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Amyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Guaiazulene, CI 61565 (D&C Green 6), CI 60725 (D&C Violet 2)

Zemlja porekla: Italija

Uvoznik za Srbiju: Ultra Sun doo, Zadrugarska 34, Zemun

Proizvođač: Italwax srl

Nedavno pregledani proizvodi


visa master bancaintesa visa master maestro dina amex
Back To Top