UltraGroup
Luca Rossini

Šamponjera Luca Rossini "Acqualine" LR/W016/B

Prosečna ocena: -

● Po porudžbini
Bezbedna kupovina Gratis dostava preko 8000 RSD Plaćanje na rate karticama

Šifra: 13079

Trenutno nedostupan proizvod

Suptilni stil Luca Rossini "Acqualine" šamponjere sa zakrivljenim držačima za ruke i naslonom za leđa i manuelnim podizačem za noge odiše elegantnim dizajnom.


Brend: Luca Rossini

Nežni, suptilni stil Luca Rossini "Acqualine" šamponjere sa zakrivljenim držačima za ruke i naslonom za leđa i podizačem za noge odiše elegantnim dizajnom, dok veliki tapacirani jastuci na sedištu i naslonu pružaju neverovatnu udobnost.

Luca Rossini "Acqualine" šamponjera se može dizajnirati po želji, pošto su presvlake za ovu šamponjeru dostupne u preko 30 boja.

Dostupne boje nameštaja Luca Rossini

Šamponjera za frizerske salone

Brend: Luca Rossini

Model: Acqualine

Zemlja porekla: Italija

Visina sedišta: 470 mm

Visina šamponjere: 1000 mm

Širina šamponjere: 590 mm

Мinimalna dužina šamponjere: 1220 mm

Maksimalna dužina šamponjere: 1560 mm

Zemlja porekla: Italija

Uvoznik za Srbiju: Ultra Sun doo, Zadrugarska 34, Zemun

Proizvođač: Salon Habitat srl

Možda će vas zanimati i sledeći proizvodi

Mašinica za šišanje StyleCraft Rebel
StyleCraft
Mašinica za šišanje StyleCraft Rebel
Na stanju
18.400,00 RSD
Fen za kosu GammaPiu X Cell S Crni
GammaPiu
Fen za kosu GammaPiu X Cell S Crni
Na stanju
36.000,00 RSD
Fen za kosu GammaPiu 'Aria' - Pink
GammaPiu
Fen za kosu GammaPiu "Aria" - Pink
Na stanju
15.900,00 RSD
Fen za kosu GammaPiu Hybrid Rose Gold
GammaPiu
Fen za kosu GammaPiu Hybrid Rose Gold
Na stanju
23.690,00 RSD
Frizerska kolica Salon Ambience GLAM Oak 05
Salon Ambience
Frizerska kolica Salon Ambience GLAM Oak 05
Na stanju
73.042,00 RSD
Frizerska radna stolica Luca Rossini 'Diva'
Luca Rossini
Frizerska radna stolica Luca Rossini "Diva"
Na stanju
84.842,00 RSD
Fen za kosu GammaPiu 'Mega Cosmo 2200'
GammaPiu
Fen za kosu GammaPiu "Mega Cosmo 2200"
Na stanju
8.868,00 RSD
Mašinica za šišanje Boosted Up
GammaPiu
Mašinica za šišanje Boosted Up
Na stanju
19.900,00 RSD
Cik Cak presa za volumen kose Donna Volume
GammaPiu
Cik Cak presa za volumen kose Donna Volume
Na stanju
9.900,00 RSD

Slični proizvodi

Šamponjera Luca Rossini 'Amalfi'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Amalfi"
Na stanju
219.362,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Lusso' - (Dva radna mesta)
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Lusso" - (Dva radna mesta)
Na stanju
815.262,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Riva'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Riva"
Na stanju
186.322,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Garda'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Garda"
Na stanju
286.622,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Alba'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Alba"
Na stanju
312.582,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Gilda'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Gilda"
Na stanju
219.362,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Riva +'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Riva +"
Na stanju
191.042,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Lusso'
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Lusso"
Na stanju
421.142,00 RSD
Šamponjera Luca Rossini 'Lusso' - (Tri radna mesta)
Luca Rossini
Šamponjera Luca Rossini "Lusso" - (Tri radna mesta)
Na stanju
1.209.382,00 RSD

Back To Top